2011 in review

WordPress przysłał mi doroczny raport dotyczący statystyk bloga.  Ładnie wykonany, ale jedyną naprawdę ciekawą rzeczą było pokazanie, z jakich krajów pochodziły osoby wchodzące na blog. Wygląda na to, że warto od czasu do czasu napisać coś po angielsku, bo wejścia miałam ze wszystkich kontynentów prócz Afryki i Antarktydy (nad którą to sprawą muszę popracować). Biorąc pod uwagę, że blog prowadzę dopiero od września, jest nieźle. Oczywiście mam świadomość, że część tych wejść to boty, pomyłki oraz osoby pragnące ściągnąć logo zespołu Rush, choć doprawdy nie wiem, dlaczego upodobały sobie do tego celu akurat mój artykuł. Liczę jednak na to, że przynajmniej jedna na dwadzieścia osób zagląda też do samego artykułu 🙂

Here’s an excerpt:

A San Francisco cable car holds 60 people. This blog was viewed about 2 100 times in 2011. If it were a cable car, it would take about 35 trips to carry that many people.

Kliknij, by zobaczyć pełne sprawozdanie.

2 responses to “2011 in review

  1. Gratuluje sukcesu, z przyjemnoscia czytam bloga intelektualistki, lingwistki i wnikliwej obserwatorki rzeczywistosci i fantastyki. Pozdrawiam z kraju Hamleta i klockow Lego.

  2. To mi przypomina, że Ty też masz blog! Wrzucaj częściej zajawki na fejsa! Wszystkiego dobrego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s